Переможці фіналу районних сільських спортивних ігор конкурсу «Краще спортивне село-2019»

Дата: 02.04.2019 16:04

Відбулись фінальні поєдинки 24-х районних сільських спортивних ігор в залік конкурсу «Краще спортивне село-2019».

Представники шести територіальних громад виборювали першість в армспорті, волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, кульовій стрільбі, шашках.

Лідерство захопила збірна команда Строїнецької територіальної громади, яка виграла змагання з п’яти видів спорту і посіла третє місце з волейболу.

Наступними призерами командних змагань стали фізкультурники с. Василівки, п’ять других місць і одне третє в кульовій стрільбі.

Третім призером спартакіадних баталій стали спортсмени с. Жахнівки, вони виграли волейбольні змагання і посіли одне друге і чотири третіх місць.

В окремих індивідуальних видах спорту відзначились переможці та призери обласних і Всеукраїнських ігор.

Змагання з настільного тенісу виграли Милий С.(Бушинка), Трач Н.(Строїнці).

В кульовій стрільбі чемпіоном став Строїнецький сільський голова Голодюк В.Д.(фото).

Боротьбу на руках (Армспорт) виграв Філіненко В.(Василівка), змагання з шашок-Мазур В., Полянська Л.(Строїнці).

Переможці, призери спортивних ігор нагороджені кубками і грамотами організаторів цих змагань.

Голова РО ВФСТ «Колос»                       Лісниченко В.Т.