У Пилявській сільській раді відбувся схід громадян

Дата: 25.03.2019 09:04

В суботу, 23 березня, заступник голови Тиврівської райдержадміністрації Володимир Вікторович Вітюк та начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Людмила Леонідівна Касянчук взяли участь в зборах жителів Пилявської територіальної громади.

Збори традиційно розпочала голова Пилявської сільської ради Савєльєва Галина Никифорівна звітом про свою діяльність у 2018 році про плани на 2019 рік.  Спілкуючись з жителями Володимир Вітюк зупинився на важливих питаннях економічного та соціального розвитку району, в тому числі  на реформах в освіті та охороні здоров’я, децентралізації влади, розповів про новації в пенсійному забезпеченні, монетизацію субсидій, запланований ремонт дорожнього покриття, наголосив на важливості грантової діяльності. Людмила Леонідівна Касянчук розповіла про перші результати  та здобутки впровадження освітньої реформи, головним акцентом якої у 2018 році стала «Нова українська школа», повідомила, що Тиврівський район знову став першим за результатами олімпіад. Велику увагу Людмила Леонідівна приділила важливості інклюзивної освіти - розповіла про створення в смт Тиврів інклюзивного центру та про можливість створення інклюзивних класів в кожній школі. Окремо зупинившись на харчуванні діток  висловила подяку сільському голові та директору школи за співпрацю. Кожен з присутніх мав можливість задати питання до представників районної та місцевої влади та отримати вичерпні відповіді.