Тиврівський район, Вінницька область

Відбувся відкритий чемпіонат Тиврівського району з Тхеквондо ВТФ

Переглядів: 636

Минулого тижня у спортивній залі Сутисківської ЗОШ відбувся, довгоочікуваний, відкритий чемпіонат Тиврівського району з Тхеквондо ВТФ, серед старших юнаків та дівчат 2003-2006 р.н., юнаків та дівчат 2007-2008 р.н., молодших юнаків та дівчат 2009-2010 р.н., та дітей 2011 – 2012 р.н.

У чемпіонаті взяли участь представники Літина, Погребища, дві команди міста Вінниці. Наш край представляли спортсмени із смт. Сутиски, м. Гнівань, с. Шершні,  с. Демидівки і смт. Тиврів. Загалом це понад 150 учасників.

Кращі визначалися у всіх вікових групах, які виступали у олімпійській програмі. Було розіграно 120 комплектів нагород – у розділі керугі                   ( поєдинки ). У боях використовувалася автоматична система підрахунку, до якої входять електронні жилети і сенсорні шкарпетки, а також шоломи – з захисною маскою для обличчя. Бали зараховувалися лише у разі потрапляння до залікової зони.

Наша збірна, яка складалась з 27 спортсменів, гідно змагалась за п`ядестал слави і здобула 22 нагороди  різного ґатунку.

Чемпіонами змагань, завдяки своїй наполегливій праці стали Шевчук Станіслав, Козленко Сергій, Колчак Марк та Комоса Андрій, срібними призерами Дуброва Віталій, Сидоренко Владислав, Штодько Владислав, Приліп Артур, Наумова Юлія, Тичук Владислав та Панченко Владислав 2011р.н, бронзовими медалістами стали Наумов Олександр, Мальована Яна, Дуб Артем, Вершигора Роман, Дрозд Олександр, Салій Дмитро, Королюк Антон, Швець Ольога, Волобуєв Богдан, Качуринський Тимур та Протасевич Ярослав. Наша збірна завоювала кубок кращого спортсмена Тиврівщини, яким став Шевчук Станіслав. Особлива вдячність, товариству «Субекон» за розуміння та  фінансову підтримку у організації відкритого  чемпіонату району.

Метою та завданням даних змагань було сприяння популяризації здорового способу  життя та організація дозвілля серед  широких верств населення і особливо серед  дітей та юнацтва, а також популяризації тхеквондо ВТФ у Тиврівському районі і в першу чергу патріотичне виховання громадян України.

Щиро вітаємо, наших, юних  тхеквондистів, тренерів та батьків з їхніми перемогами.