Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Вінниччині відновлено активну роботу ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетон»

Дата: 09.09.2020 16:44
Кількість переглядів: 92

8 вересня, з метою ознайомлення з діяльністю ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетон» та підведення підсумків роботи підприємства за минулий рік та І півріччя поточного року, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко відвідав завод із виготовлення залізобетонних виробів.

На сьогодні ПрАТ "Гніванський завод спецзалізобетон" входить до складу Акціонерного Товариства "Українська залізниця" та орієнтоване на виробництво і реалізацію залізобетонних конструкцій для промислового, цивільного, гідротехнічного, автодорожнього та залізничного будівництва.

Починаючи з 2015 року, підприємство, що є одним із провідних у Вінницькій області, перебувало у скрутному становищі. Завдяки тісній співпраці  облдержадміністрації та керівництва заводу, підприємством була розроблена антикризова програма. Наразі завод вдалося вивести із кризової ситуації. Відтак, протягом 2019 року вдалося залучити понад 125 млн грн. авансових платежів для випуску продукції, а також реалізувати готову продукцію на суму понад 159 млн грн.

Крім того, підприємство постійно займається розробкою інноваційних видів продукції та у серпні 2020 року здійснило перехід на абсолютно новий та затребуваний для України вид шпал.

Під час зустрічі з колективом в.о. голови правління Олег Хардикайнен щиро подякував усім працівникам заводу за старанність та наполегливу працю.

«У минулому році заводу виповнилось 50 років. Визначною подією для нашого підприємства стало отримання від незалежних рейтингових компаній  почесних нагород. За висновками Національного бізнес-рейтингу від 17 червня 2020 року, товариство посіло VI місце серед суб’єктів господарювання України за показником «Коефіцієнт оборотності грошових коштів»,  I місце серед суб’єктів господарювання Вінниччини за показником «Активи» та отримало почесну нагороду «Лідер галузі 2019». Також за результатами  Всеукраїнського галузево-аналітичного центру, з-поміж понад 300 тисяч суб’єктів господарювання, завод нагороджено сертифікатом «Компанія року 2019», рекомендовано до співпраці та внесено до реєстру «Надійних та інвестиційно-привабливих підприємств», - зазначив керівник підприємства.

Вітаючи працівників заводу із досягнутими успіхами, Володимир Мережко від імені голови Вінницької обласної державної адміністрації та голови обласної Ради вручив почесні грамоти та зауважив: «Приємно визнати, що підприємство розвивається та виходить на новий рівень, адже нами спільно докладено чимало зусиль задля відновлення та покращення роботи виробничого процесу на заводі. Зараз ми бачимо успішне підприємство, яке забезпечує робочими місцями понад 430 працівників. За I півріччя цього року реалізовано продукцію на суму майже 90 млн грн, що вдвічі перевищує минулорічні досягнення. За цей же період до бюджетів всіх рівнів було сплачено майже 20 млн грн податків, що вдвічі більше, ніж за весь минулий рік. Зростає вироблена і реалізована вами продукція, а середня заробітна плата проти минулого року зросла на третину. Тому, передусім, це рух вперед, це результат злагодженої командної роботи і гарний початок для майбутніх перемог». 

Крім того, перебуваючи на підприємстві, очільник профільного департаменту оглянув територію та ознайомився з виробничими потужностями підприємства. Тут керівник заводу також продемонстрував виготовлену продукцію та розповів про плани на майбутнє.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень