Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вінницьку область визнали найкращою в Україні з впровадження електронних сервісів призначення соціальних допомог

Дата: 03.09.2020 16:11
Кількість переглядів: 86

Про це повідомив голова ОДА Сергій Борзов. Так, він зазначив, що станом на 1 серпня в 38 об’єднаних територіальних громадах Вінницької області впроваджено програмний комплекс «Соціальна громада». В Міністерстві соціальної політики відзначили, що це найкращий показник по Україні.

За словами Сергія Борзова, із використанням електронного сервісу посадовими особами виконавчих органів сільських, селищних і міських рад об’єднаних територіальних громад області у 2020 році сформовано 1912 електронних справ, що дало змогу органам соціального захисту населення районних державних адміністрацій оперативно прийняти рішення стосовно призначення мешканцям територіальних громад відповідних видів соціальної допомоги, пільг субсидій.

Голова ОДА наголосив, що найкращу динаміку застосування електронних сервісів для організації надання соціальної підтримки населенню в області демонструють Дашівська, Барська, Якушинецька, Студенянська, Іванівська об’єднані територіальні громади, а це, в свобю чергу, є для інших громад прикладом успішного впровадження нових моделей надання послуг соціального характеру.

Голова ОДА подякував першому заступнику Наталі Заболотній, працівникам Департаменту соціальної політики Вінницької облдержадміністрації та представникам органів місцевого самоврядування, які задіяні в процесі надання адміністративних послух соціального характеру мешканцям громад. За його словами, саме завдяки їхній роботі Вінниччину визнали найкращою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень