Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району»

Дата: 02.09.2020 11:52

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій до проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району» (далі Проект розпорядження) райдержадміністрацією опубліковано оголошення про його публікацію.

Проект розпорядження розроблено відділом житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації на виконання Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» щодо встановлення єдиної процедури організації та проведення конкурсу із визначенням автомобільного перевізника на конкурсних засадах для перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.
Проект розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації в розділі консультації з громадскістю.
Зауваження та пропозиції стосовно Проекту розпорядження та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електоронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за такою адресою:
23300, Вінницька область, Тиврівський район, смт. Тиврів, вул. Тиверська, 32 Тиврівська районна державна адміністрація, тел.2-12-47,E-mail: rda tyvriv@vin.gov.ua