Вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України!

Дата: 21.08.2020 14:33

Дорогі земляки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України!

23 серпня ми вшановуємо один із офіційних символів суверенітету нашої країни – Державний Прапор України. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні та соціальні права.
Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу - Україну.

Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови нашої держави! Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.
Від щирого серця й від усієї душі зичу здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Голова Тиврівської райдержадмінстрації
Віталій Урдзік