ЦВК утворила та сформувала склад 532 територіальних виборчих комісій

Дата: 11.08.2020 17:31

О 23:45 10 серпня розпочалося друге засідання Центральної виборчої комісії.

Розглянувши відповідні подання місцевих організацій політичних партій, врахувавши результати проведеного жеребкування та відповідні відхилення, Комісія утворила та сформувала склад 532 обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), районних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України.

Таким чином, у встановлений законом строк Комісією сформовано 22 обласних, 119 районних, 381 міську та 10 районних у місті Києві виборчих комісій для організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Сформований склад відповідних територіальних виборчих комісій оприлюднено на офіційному вебсайті Комісії.

Постанова №172, від  10.08.2020 "Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій"

Окрім того, під час засідання Комісія затвердила Порядок організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів. А також – Порядок виготовлення, передачі, зберігання та використання печаток територіальних і дільничних виборчих комісій з місцевих виборів.

Також внесено зміни до постанови ЦВК від 25  червня 2020 року № 122 “Про зразки та опис печаток, вивісок територіальних і дільничних виборчих комісій з місцевих виборів і штампа “Вибув”.

Відділ взаємодії із ЗМІ
Секретаріату Комісії

Вінницька обласна територіальна виборча комісія

Вінницька районна територіальна виборча комісія Вінницької області