Створенню сімейних молочних ферм сприятиме Вінницька обласна служба зайнятості

Дата: 13.08.2020 12:20

У рамках спільного проекту Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку» на Вінниччині розпочинає роботу проект щодо створення сімейних молочних ферм.

Вінницька обласна служба зайнятості долучається до участі в проекті, який сприяє активізації розвитку молочного тваринництва, зміцненню місцевих молокозаводів, сіл та ОТГ у поєднанні з утвердженням сімейних цінностей.

Проектом передбачається фінансова підтримка для відкриття ферми: будівельні роботи, обладнання; надання коштів на купівлю ВРХ; продаж кормів або технологічний супровід при заготівлі власних кормів; консультативні, ветеринарні, зоотехнічні та інші послуги; збір, охолодження та продаж молока.

Учасниками проекту можуть бути родини, фермерські господарства та фізичні особи-підприємці, які виявили бажання створити сімейну молочну ферму.

За більш детальною інформацією звертайтесь до центрів зайнятості області.