Чи готові освітні заклади Вінниччини до нового навчального року?

Дата: 12.08.2020 08:58

Нарада з обговорення організаційних аспектів підготовки освітніх закладів Вінниччини до нового  навчального року відбулась у режимі онлайн 11 серпня під головуванням в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимира Буняка.

Участь в нараді взяли керівники органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад та об`єднаних територіальних громад.

В ході роботи засідання Володимир Буняк акцентував увагу на організаційних аспектах початку 2020-2021 навчального року відповідно до протиепідемічних вимог.

Перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області  Олександр Сорочан ознайомив учасників зібрання з  особливостями роботи освітніх закладів в умовах карантину.

Про медичні огляди учасників освітнього процесу розповіла голова ліквідаційної комісії, начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню Департаменту охорони здоров’я ОДА Тетяна Бондаренко.

«Керівники органів управління освітою мають здійснювати щоденний моніторинг діяльності закладів дошкільної освіти після поновлення їхньої роботи», – наголосила заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Олена Чорна.

На зібранні розглянули також питання порядку зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, що здійснюють інституційний догляд, роботи інклюзивно-ресурсних центрів, модернізації мережі шкіл, створення освітніх округів та опорних шкіл, а також пріоритетні напрями діяльності психологічної служби.