25 мешканців Вінниччини виявили бажання взяти участь у проєкті щодо створення сімейних молочних ферм

Дата: 11.08.2020 12:01

У рамках спільного проєкту Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку» на Вінниччині розпочинає роботу проєкт щодо створення сімейних молочних ферм.

Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Микола Ткачук. Мета проєкту – підвищення якості молока, яке буде закуповуватись у населення.

За його словами, проєктом передбачається фінансова підтримка для відкриття ферми: будівельні роботи, обладнання; надання коштів на купівлю ВРХ; продаж кормів або технологічний супровід при заготівлі власних кормів; консультативні, ветеринарні, зоотехнічні та інші послуги; збір, охолодження та продаж молока.

Учасниками проєкту можуть бути родини, фермерські господарства та фізичні особи-підприємці, які виявили бажання створити сімейну молочну ферму.

Як повідомив Микола Ткачук, бажання відкрити молочну ферму вже виявили 25 жителів області і з 13 серпня департамент агропромислового розвитку ОДА розпочне проведення виїздних інформаційних семінарів для учасників програми.