Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Протягом семи місяців поточного року, за сприяння обласної служби зайнятості, працевлаштовано понад 21,4 тис. осіб

Дата: 07.08.2020 09:32
Кількість переглядів: 58

«На початок серпня в базі даних Вінницької обласної служби зайнятості налічувалось 2045 актуальних вакансій. Ця цифра не є сталою, щодня відбувається укомплектування вакансій.

В середньому в день по області фахівці міського центру зайнятості та філій працевлаштовують сотню шукачів роботи. Від роботодавців щодня надходять  біля 110 вакансій. Можна сказати, що після послаблення карантину ринок почав оживати. Тому наше основне завдання -  працевлаштування людей. Разом з тим, зауважу, що служба зайнятості сприяє у працевлаштуванні та забезпечує конституційне право людини на працю. Зареєстрований безробітний також має проявляти ініціативу у пошуку роботи», - говорить директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

Протягом семи місяців поточного року за сприяння обласної служби зайнятості були працевлаштовані більше як 21,4 тис. осіб.

За видами економічної діяльності, найбільше громадян працевлаштовані: у сільському господарстві – 59% від усіх працевлаштованих; у переробній промисловості – 14%; у сфері торгівлі – 9%.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників – це водії, слюсарі, швачки, електрогазозварники, електромонтери, трактористи.

Також затребувані працівники сфери послуг - продавці, кухарі, офіціанти, охоронники тощо.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи - бухгалтерів, вчителів, інженерів різних галузей, вихователів, економістів а також сестер медичних.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, вантажники, сторожі, кухонні робітники.

Довідково: Станом на 01 серпня 2020 року в обласній службі зайнятості перебувало на обліку 24,2 тисяч громадян, що на  34,7% більше, ніж на цю ж дату у 2019 році. Кількість актуальних вакансій на цю ж дату склала 2045 одиниць, що на 20,5% менше ніж у 2019 році. Середній  розмір заробітної плати у вакансіях становив 6,4 тис. грн. (на відповідну дату 2019 року – 5,6 тис.  грн.), у  77%  вакансій  розмір заробітної плати – вище мінімальної. Чисельність претендентів на 1 вільне робоче місце з числа безробітних громадян, які шукали роботу в центрах зайнятості – 12 осіб.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень