На Вінниччині до здачі в експлуатацію готуються три об’єкти «Великого будівництва»

Дата: 03.08.2020 16:04

Про це під час апаратної наради в ОДА повідомив Олександр Шнепа – голова комісії з припинення шляхом поділу Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації. Так, він зазначив, що основна державна програма, яка впроваджується в області у сфері будівництва – це Національна програма «Велике Будівництво».

Вона передбачає реалізацію 15 проєктів освітнього, дошкільного та спортивного призначення. На сьогодні програма «Велике будівництво» на Вінниччині активно реалізовується, – зауважив посадовець.

«Три об’єкти «Великого будівництва» фактично готуються до здачі в експлуатацію. Так, завершено роботи з будівництва об’єкта «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів в житловому кварталі № 8 району "Поділля" в м. Вінниця – будівництво». Завершено капітальний ремонт корпусу початкової школи в селищі Оратів, що також здійснювався в рамках реалізації Національної програми «Велике будівництво». Завершено роботи з реконструкції спортивного ядра закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради» по вул. В. Порика,20 у м. Вінниця, що також входить до переліку 15 об‘єктів Вінниччини, включених до програми «Велике будівництво», – зауважив Олександр Шнепа.

Він повідомив, що в активній фазі будівництва знаходяться вісім об’єктів, а по чотирьох об’єктах проводяться тендерні процедури.