Увага! На Вінниччині знову активізувалися шахраї

Дата: 28.07.2020 10:49

Нові спроби шахрайського заволодіння коштами, із використанням для цього іміджу органів влади та посадових осіб, зафіксовано на Вінниччині. ОДА застерігає і закликає до пильності.

До підприємців, керівників установ, організацій, офісів інших суб’єктів господарювання знову надходять листи і дзвінки, начебто від імені представників виконавчої влади області, з пропозиціями долучитися до благодійного збору коштів. Це – шахраї!

Ні Вінницька облдержадміністрація, ні її структурні підрозділи, ні посадовці виконавчої влади області не займаються подібним – збором благодійної допомоги чи пожертв – ні особисто, ні через жодні організації.

Будь-які звернення від їх імені – це дії, що мають ознаки злочину. У разі отримання подібних пропозицій, знайте напевне – ви потрапили «у приціл» телефонних аферистів – не ведіться на спроби маніпулювання, інформуйте правоохоронців та органи влади.

Будьмо пильними, не дозволяймо себе ошукати!