Ми проти торгівлі людьми!

Дата: 28.07.2020 10:04

30 липня у світі відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини.

Тиврівська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості також долучилася до міжнародної акції.  24 липня 2020 року провідний фахівець з питань зайнятості Павлішина Ірина Вікторівна провела захід «Ми проти торгівлі людьми» в смт. Тиврів,  залучивши до неї  близько 20  жителів Тиврівського району,  серед яких було і 6 безробітних. Метою акції було привернути увагу населення до болючих питань: протидії торгівлі людьми, пошуку безпечної роботи, роботи за кордоном, домашньому насильству, насильству над дітьми. Під час заходу жителям була донесена важлива інформація та були роздані інформаційні буклети, поінформовано про гарячі телефони організацій, які надають допомогу у випадку, якщо постраждали від насильства.

Таке інформування є вкрай важливим для забезпечення належного реагування на факти вчинення злочинів у сфері торгівлі людьми, тому Тиврівська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості планує продовжувати реалізовувати подібні заходи і надалі.

Тиврівська районна філія Вінницького
обласного центру зайнятості