Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

87% пенсіонерів Вінниччини отримують пенсію вище прожиткового мінімуму

Дата: 24.07.2020 08:23
Кількість переглядів: 216

Стан виконання Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в частині призначення, перерахунку та здійснення пенсійних виплат презентувала 22 липня, під час засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду Вінниччини, начальник Управління застосування пенсійного законодавства Надія Зеленіна.

За її словами, завдяки підвищенню соціальних стандартів, понад 87% цивільних пенсіонерів та близько 100% пенсіонерів з числа військовослужбовців області отримують пенсію вище за прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність.

В першому півріччі управлінням опрацьовано 7394 справ первинного призначення пенсій, з яких 2358 особам призначено пенсію за принципом «один дотик», 470 особам відмовлено в призначенні пенсії.

Надважливою в процесі призначення пенсій є функція контролю. Предметно її розкрила фахівець профільного підрозділу Анастасія Фейцаренко.

«В процесі здійснення контролю правильності призначення, перерахунку пенсій нашим пріоритетом є не виявлення помилок, а попередження та недопусщення їх систематичного повторення.На сьогодні 90% первинного призначення та 95% перерахунків пенсій передаються на виплату в термін від 1 до 5 днів», - повідомила доповідач.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень