З 1 вересня вінницькі школи мають запрацювати у звичайному режимі

Дата: 20.07.2020 10:39

«1 вересня діти підуть до школи? Про це запитують на кожній зустрічі»,- ділиться голова облдержадміністрації Сергій Борзов на офіційній сторінці у Фейсбук.

Коронавірус і невизначеність сьогодні тримають в напрузі багатьох. Карантин змусив перейти до дистанційного навчання. Це стало випробуванням для усіх - для дітей, для педагогів і для батьків.

«Як батька, мене теж хвилює: чи восени підуть діти до школи? ПІДУТЬ!- зазначає Сергій Борзов у дописі.- Тотального закриття шкіл в Україні не буде – так запевняє заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Якщо школа виявиться в "червоній зоні", вона закривається на певний період часу, стабілізуються показники і школа відкривається. Є чітка методологія. Так, ніхто не відміняє маски та дезінфекцію. Перевіряють у школах і системи вентиляції».

З 1 вересня вінницькі школи мають запрацювати у звичайному режимі.

«Але не забувайте дотримуватись правил карантину. Бережіть себе, своїх рідних і близьких!»,- підсумовує голова ОДА.

Фото: Сергій Хіміч.

За інформацією сайту Вінницької ОДА