Тиврівчанки – чемпіонки Всеукраїнських змагань ГО ВФСТ "Колос" з футболу!

Дата: 17.07.2020 20:23

Виповнилось 50 років з того часу, як Центральна рада ВФСТ «Колос» започаткувала проведення Всеукраїнських змагань з футболу «Золотий колосок».
До змагань, що традиційно проводяться в курортному місті Скадовськ Херсонської області долучились команди юнаків і дівчат, що проживають у сільський місцевості.

Тиврівчани беруть участь в цих змаганнях з 2008 року, але найбільшого успіху досягли протягом останніх років. Два роки поспіль (2016, 2017роки) чемпіонські звання здобувала збірна команда дівчат під керівництвом тренерів Лановенка О.А., Павленка А.М.
В цьому році в м. Скадовськ з 13 по 18 липня проводились Всеукраїнські змагання з футболу «Золотий колосок України» серед дівчат присвячених 70-річчю утворення ВФСТ «Колос»
Вінниччину на цих змаганнях представляла футбольна команда «Колос» молодшої вікової групи Тиврівського району. Тиврівчани втретє приїхали підкорювати футбольний олімп України. Збірна команда дівчат була сформована з учнів районної ДЮСШ, що проживають на територіях 4-х громад і однієї ОТГ.
Юні футболістки здобули п’ять перемог в шести іграх і одну гру завершили внічию з командою м. Херсон. Здобули 16 очок, забили суперникам майже 40 м'ячів і лише два пропустили, завдяки воротарю Бойчук Ю.
Команду нагороджено чемпіонським кубком ЦР ВФСТ «Колос», 17 золотими медалями та дипломами. Суддівська колегія визнала кращим гравцем чемпіонату центральну захисницю Круль А. Кращим бомбардиром - Войтенко А. (гравець ФК "Гнівань"), яка забила у ворота суперників 15 м'ячів, що стало абсолютним рекордом змагань.
Готували збірну команду до Всеукраїнського чемпіонату тренерський тандем - Колісник В.М. та Павленко А.М.(Тиврівська ДЮСШ). Срібні та бронзові нагороди дістались конкурентам із м. Херсона та Полтави.
Учасники змагань, батьки висловлюють щиру вдячність голові райдержадміністрації Урдзіку В.В., голові районної ради Красовському Я.Й., начальнику фінуправління РДА Мельнику Н.Б., депутату райради Малюті Д.В., підприємцю Дикуну Михайлу і всім тим, хто долучився до цієї важливої події.

Голова РО
ВФСТ «Колос» Лісниченко В.Т.