Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Сергій Борзов: Сміттєсортувальна лінія у Козятинському районі – приклад свідомого ставлення місцевих мешканців та влади до стану довкілля

Дата: 10.07.2020 14:56
Кількість переглядів: 233

У рамках робочої поїздки до Козятинського району голова облдержадміністрації Сергій Борзов ознайомився з роботою сміттєсортувального комплексу, що знаходиться на території Пляхівської сільської ради.

Нагадаємо, що реалізацію зазначеного проєкту було розпочато ще у 2017 році. Загальна вартість будівництва становить 14 млн. грн. Робота комплексу передбачає комбіноване сортування (ручне та механізоване) з виділенням відходів чорних та кольорових металів, склотари, пластмаси, дерева та паперу.

На сьогодні у м. Козятині встановлено більше 150 контейнерів, а також відповідні майданчики для збору сміття. У перспективі розглядають питання щодо можливостей переробки вторсировини.

Відвідавши об’єкт, очільник області підкреслив, що належна утилізація побутових відходів та свідоме ставлення місцевих мешканців до стану довкілля мають особливо важливе значення для вирішення екологічних питань.

«Підприємство дуже гарно працює. По-перше, дякую жителям Козятина за те, що вони сортують сміття. Це справді дуже важливий крок у напрямку збереження довкілля та підвищення якості життя до європейського рівня. Особливо приємно те, що цю сміттєсортувальну лінію побудував Барський машинобудівний завод, який знаходиться на території області. Переконаний, що на цьому підприємстві із радістю прийматимуть замовлення на побудову таких сортувальних комплексів від об’єднаних територіальних громад, які остаточно сформуються на завершальному етапі реформи децентралізації», - підкреслив Сергій Борзов.

Очільник області також зазначив, що розглядає можливість створення відповідних обласних програм для того, щоб територіальні громади області мали можливість побудувати такі сміттєсортувальні лінії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень