За минулу добу на Вінниччині зареєстровано 39 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 та 2 - летальних

Дата: 10.07.2020 14:50

За минулу добу на Вінниччині зареєстровано 39 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, зокрема в Тиврівському районі за минулу добу підтвердили 9 випадків.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані на 27 адміністративних територіях: місто Вінниця - 1165, Вінницький район – 150, Жмеринський район – 104, Калинівський район - 96, Хмільницький район - 86, Тиврівський район – 61, Погребищенський та Козятинський райони - по 41, Могилів-Подільський район -  39, Тростянецький район – 32, Літинський район – 30, Шаргородський район - 27 , Крижопільський та Немирівський райони – по 23, Липовецький район - 22, Барський район - 21, Гайсинський та  Тульчинський райони – по 16, Бершадський район – 14, Томашпільський район – 13, Ямпільський район – 9, Іллінецький район – 8, Чернівецький район - 7, Муровано-Куриловецький район – 6, Оратівський район - 5, місто Ладижин - 4, Чечельницький район - 1.

Зареєстровано 36 летальних випадків від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою у дорослих (місто Вінниця - 20, Вінницький район – 4, Жмеринський район - 3, Калинівський район - 2, Літинський район - 2, Козятинський район - 1, Немирівський район - 1, Тростянецький район - 1, Хмільницький район - 1, Чернівецький район - 1).

За останню добу зареєстровано 2 летальних випадки:

• жінка,72 роки, жителька м. Вінниці, діагноз: covid, інсульт, важка форма цукрового діабету, інсулінозалежна, кетоацедоз, двобічна полісегментарна пневмонія, гіпертонічна хвороба , респіраторний дистрес синдром.
  • Чоловік 90 років, житель Літинського р-ну, поступив 06.20 року в Хмільницьку  ЦРЛ з приводу: covid, наслідки закритої черепномозкової травми, струсу мозку, негоспітальної двобічної полісегментарної пневмонії.

Просимо вас не нехтувати правилами карантину: дотримуйтесь маскового режиму, часто мийте руки, тримайте соціальну дистанцію та уникайте великого скупчення людей.

Подбайте про власну безпеку, піклуйтеся про стареньких родичів та не ігноруйте перших симптомів респіраторних захворювань. Своєчасно звертайтеся до лікарів.

Бережіть себе і своїх рідних!