08 липня – День родини в Україні

Дата: 08.07.2020 09:38

Український День родини відносно молоде свято й відзначаєтся лише з 2012 року. Родина завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. В родині людина набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. Мати міцну, дружну родину у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, любов до дітей — ці родинні традиції передаються українцями із покоління в покоління.

Саме з сім’ї починається формування людини як особистості і громадянина, виховання її людських якостей. Для дитини сім’я — це середовище, що впливає на її психічний та фізичний, емоційний та інтелектуальний розвиток. Родина як джерело любові, поваги до ближнього є тією початковою ланкою, на якій будується і тримається держава. Зростання авторитету сім’ї у суспільстві, зміцнення сімейних цінностей та родинних зв’язків є важливим пріоритетом державної політики.