Завтра у Хмільницькому та Літинському районах голова ОДА Сергій Борзов проведе особистий прийом громадян

Дата: 06.07.2020 14:34

Завтра, 7 липня, у рамках робочого візиту до Хмільницького та Літинського районів, голова облдержадміністрації Сергій Борзов проведе особистий прийом громадян.
У зв’язку з карантинними обмеженнями, прийом голови відбуватиметься просто неба.
Так, у м. Хмільнику прийом відбудеться о 10:00 год у сквері жертвам Голодомору 1932-1933 років та сталінських репресій 1930-1950 років по вул. Некрасова.
У Літині прийом громадян голова ОДА проведе о 13:30 год на площі біля райдержадміністрації – вул. Соборна, 7.
За ініціативи Сергія Борзова, прийом громадян відбуватиметься за участі начальника ГУ Національної поліції у Вінницькій області та прокурора області.