Керівництво області у пошуках належного приміщення для медиків І-го відділення Станції ЕМД

Дата: 01.07.2020 16:21

Сьогодні, 1 липня, за дорученням голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова його заступники Наталя Заболотна та Олександр Піщик  оглянули можливий варіант приміщення для І-го відділення  екстреної  медичної допомоги, що  розміщується по вул. Пугачова, 1.

Нагадаємо, після появи у ЗМІ скарг на неналежні умови роботи працівників цього відділення та про спалах ковіду у колективі, Сергій Борзов 22 червня особисто відвідав установу та переконався у жахливому стані приміщення. Воно 43 роки не ремонтувалось, протікає дах, не функціонує система вентиляції, водопостачання  та опалення, стіни вкриті цвіллю. У зв’язку з тим, що  будівля є комунальною власністю територіальної громади міста Вінниці, це унеможливлює виділення коштів на капітальний ремонт з обласного бюджету.

Голова облдержадміністрації переконаний: «Умови праці мають бути гідними для всіх. Насамперед - для лікарів екстреноі? медицини відділення №1, які обслуговують 200 тисяч мешканців Вінниці». Саме тому Сергій Борзов дав доручення заступникам та керівнику профільного департаменту ОДА віднайти можливі шляхи  вирішення проблеми.

Так, першим варіантом розглядають приміщення по вул. Генерала Арабея 2А, яке відповідає усім вимогам для розташування медичного закладу.

Другий варіант  - маи?стерні психоневрологічноі? лікарні імені академіка Олександра Ющенка, які сьогодні оглянули заступники голови ОДА. Приміщення має 647 м2 вільноі? площі і є комунальною власністю  обласноі? ради. Місце розташування досить зручне. Але будівля  потрібує капітального  ремонту, відповідно -  значних коштів.

Наразі очільник області звернувся з офіційними листами до Вінницького міського голови та голови Вінницької обласної Ради з клопотаннями щодо сприяння у вирішенні проблеми із приміщенням для відділення №1 Станції ЕМД.

Остаточного рішення з цього питання поки не прийнято, але робота для вирішення проблеми продовжується.