Відбулось позачергове засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 24.06.2020 15:24

Сьогодні, 24 червня, головою Тиврівської райдержадміністрації, Віталієм Урдзіком було проведено  позачергове засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

З початку червня поточного року, після послаблення карантинних заходів з 25 травня 2020 року, на території області спостерігається ускладення епідемічної ситуації із захворюваності на COVID-19.
Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року №500 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України" було вирішено:
Сільським. селищним, міському головам всебічно забезпечити безумовне виконання протиепідемічних заходів та карантинниих вимог відповідно до вказаної постанови зокрема:
- в лікувально-профілактичних закладах, місцях ізоляції та обсервації, дошкільних навчальних закладах;
- в закладах освіти в т.ч при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання;
- в установах і закладах соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого вцку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю
- при проседенні культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів;
- при здійсненні регулярних і нерегулярних перевезень.

Протокол №27