22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни

Дата: 22.06.2020 11:08

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Саме  цього  дня далекого 1941-го року Друга світова війна ступила і на Українську землю. Війна, що забрала в України мільйони синів та дочок.  ЇЇ жертвами стали не лише ті  хто загинув на полі бою, а і ті хто не становив ніякої загрози – це діти, жінки, люди похилого віку.

Тож сьогодні у смт. Тиврів,   з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, відбулось покладання квітів до  Меморіалу Слави, щоб вшанувати пам'ять синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни, їх подвигу та жертовності.

У цей день символічно вклонились загиблим у роки війни та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх жертв війни в Україні голова Тиврівської райдержадміністрації Віталій Урдзік та голова районної ради Ярослав Красовський.

З кожним роком все менше і менше стає тих, хто на свої очі бачив ті події, приймав в них участь та зі зброєю в руках захищав рідну землю, але пам'ять про них буде вічно жити у наших серцях та передаватиметься з покоління в покоління. Вічна пам'ять тим, хто віддав своє життя за нашу країну, за наш край у роки Другої світової війни!