Лави Збройних сил України поповнять 26 тиврівчан

Дата: 09.06.2020 15:44

Сьогодні, 9 червня, в залі засідань Тиврівської райдержадміністрації відбулося засідання районної призовної комісії та проводи призовників весняного призову 20120 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.  Захід відбувся за участю голови Тиврівської райдержадміністрації Віталія Урдзіка, першого заступника голови Тиврівської райдержадміністрації -, голови районної призовної комісії Світлани Малюти та військового комісара - підполковника Збройних сил України Олега Чорного, членів районної призовної комісії, голів територіальних громад, призовників, та їх близьких.

За результатами засідання 26 призовників з району були розподілені по командам для відправки до визначених частин та підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань. На завершення урочистостей, керівники району   побажали юнакам міцного здоров’я, здоровими і змужнілими повернутись додому, а голови територіальних громад  вручили подарунки призовникам зі своїх громад.