З 10 червня на Вінниччині відновлюється перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення між регіонами

Дата: 10.06.2020 11:04

9 червня під керівництвом голови ОДА Владислава Скальського відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Перше питання порядку денного – «Про запровадження послаблення протиепідемічних заходів в регіоні в напрямку відновлення перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішнього сполучення (приміському, регіональному та дальньому)».

За результатами обговорень та з урахуванням поточної протиепідемічної ситуації, комісія вирішила:

• з 10 червня відновити у Вінницькій області, за умови дотримання АТ «Укрзалізниця» відповідних санітарних та протиепідемічних заходів і рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, регіональному та дальньому) між регіонами в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.
  • У разі здійснення перевезення між регіонами транзитом через регіон, в якому не діють послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб (без права посадки пасажирів у транзитному регіоні).
  • У разі здійснення перевезення до регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду.