На Вінниччині 728 осіб одужали від COVID-19, серед одужавших 52 дитини та 197 медичних працівників

Дата: 09.06.2020 09:40

Про це сьогодні повідомив голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський.

«На Вінниччині від COVID – 19 одужали 728 осіб, на даний час хворіють 427  осіб. Від початку досліджень на території області зареєстровано 1703 підозри  на коронавірусну інфекцію.  У 1175  випадках виявлено коронавірус, в т. ч. у 95 дітей», - зазначив голова облдержадміністрації.

«Зокрема, COVID – 19 виявлено у 64 дітей з м.Вінниці, у Вінницькому районі– 6, Липовецькому  та  Жмеринському  по – 4 випадки, у Хмільницькому – 3, Барському – 2, в  Калинівському, Козятинському , Літинському, Могилів-Подільському, Немирівському,  Томашпільськом, Тростянецькому та Чернівецькому районах по – 1.    На жаль, зареєстровано 20 летальних випадків: в м. Вінниця - 11, у Вінницькому районі-3, Калинівському -2, Козятинському-1, Літинському -1, Хмільницькому – 1, Чернівецькому – 1», - повідомив Владислав Скальський.

Всього за період досліджень в лабораторіях області протестовано 23562 зразки матеріалів. 22387 випадках результати досліджень були негативні.

Голова ОДА також повідомив, що у вогнищах було обстежено 1703 особи з підозрою на захворювання та 21829 контактних осіб, з профілактичною метою обстежено 30 осіб, які перебували в обсервації.

Для проведення досліджень методом полімеразно – ланцюгової реакції закуплено та отримано як гуманітарну допомогу 355 наборів діагностичних тест – систем.

«На даний час в лабораторіях обласного лабораторного Центру є в наявності діагностичних тест-систем для дослідження матеріалів методом полімеразно – ланцюгової реакції на 6 500 осіб», - зазначив Владислав Скальський.