Відбулось засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 02.06.2020 15:47

Сьогодні відбулось засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».
На порядок денний було винесено питання запобігання занесенню та поширенню на території Тиврівського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
За результатами доповіді та з урахуванням обговорень комісія вирішила:

1. Відновити роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб).
2. Відпрацювати чіткий алгоритм (тимчасових правил) з дотриманням відповідних санітарних норм та протиепідемічних заходів під час відвідування кладовищ, у період св’яткових та поминальних днів з урахуванням вимог підпункту 5 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».
3. Відкриття закладів освіти Тиврівського району зокрема, відкриття закладів освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, надають послуги особам з особливими освітніми потребами.
4. Створення безпечних умов для відпочинку населення на водних об’єктах, які розташовані на території населених пунктів.
5. Підвищення безпеки потенційно-небезпечних об'єктів і об'єктів підвищеної небезпеки, що розташовані на території району.
6. Створення та належного функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони на території району.