Перше червня – Міжнародний день захисту дітей!

Дата: 01.06.2020 16:37

Першого червня у всьому світі відзначається  День захисту дітей. Традиційно цей день наповнений радісним дитячим сміхом і веселощами,  та карантинні заходи в Україні змінили усі наміри дорослих щодо відзначення цього свята. Незмінною залишилась головна ідея свята  – нагадати суспільству про необхідність захищати права та інтереси дітей.

Зранку до служби у справах дітей райдержадміністрації завітала багатодітна родина, і голова Тиврівської райдержадміністрації Віталій Урдзік вирішив привітати дітей: «День захисту дітей – це свято посмішок, позитивного настрою та щасливого дитинства. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Бажаю всім дітям та їх батькам міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку!»

Вже протягом багатьох років представники райдержадміністрації в цей день  відвідують дитячі будинки сімейного типу нашого району. Не стали на заваді і карантинні заходи. Тож Віталій Урдзік, разом з заступником голови райдержадміністрації Світланою Малютою та начальником служби у справах дітей Аллою Берегуляк, привітали ці родини і порадували діток солодощами.