Відновлення медобстежень

Дата: 01.06.2020 16:09

Немирівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень у зв’язку з послабленням карантину, пов’язаного з захворюванням на коронавірусну інфекцію,  відновлює медобстеження осіб, що відносяться до декретованого контингенту (працівників ДДЗ, ЗОШ,харчової промисловості, громадського харчування, комунальних підприємств, дітей дошкільного і шкільного віку) та всіх бажаючих,   а саме:

-дослідження на носійство патогенного стафілококу;
     -дослідження  на дифтерію та  менінгококову інфекцію;
     -дослідження на носійство збудників  кишкових інфекцій ( дизентерії, сальмонельозу,    патогенних ентеробактерій);
     -дослідження на виявлення паразитарних захворювань (аскаридозу, ентеробіозу. лямбліозу);
     -бактеріологічні дослідження на дисбактеріоз;
     -дослідження на чутливість культур мікроорганізмів до антибіотиків.
     Крім того фахівці відділу проводять санітарно-гігієнічне навчання громадян  у відповідності  з вимогами  Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” з  реєстрацією  про складений залік по санмінімуму.

Немирівський міжрайонний відділ
лабораторних досліджень