Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Очільником Нацполіції Вінниччини призначено полковника поліції Івана Іщенка

Дата: 01.06.2020 16:03
Кількість переглядів: 114

Сьогодні, 1 червня, у Вінниці представили нового очільника ГУ НП Вінницької області. Ним став полковник поліції Іван Іщенко, який до цього займав посаду заступника начальника ГУ НП в Одеській області.

Нового очільника поліції Вінниччини  представив голова Нацполіції України Ігор Клименко.

Нагадаємо, що попереднього керівника вінницької поліції Юрія Педоса призначено радником голови Нацполіції України.

Ігор Клименко під час представлення відзначив, що Іван Іщенко – досвідчений офіцер з 18-річним стажем роботи в правоохоронних органах, який розпочинав службу оперуповноваженим карного розшуку, працював заступником начальника райвідділу та керівником райвідділів поліції, очолював превентивний блок поліції, перебував на посаді заступника начальника поліції Одещини.

«Сподіваюсь, що спільно з новим керівником Головного Управління Нацполіції  Вінницька область досягне нового рівня в охороні публічного порядку і  матиме значні досягнення в боротьбі зі злочинністю. Основне завдання – активна взаємодія з органами виконавчої влади і керівниками правоохоронних органів Вінницької області»,- зазначив голова Нацполіції  України.

Ігор Клименко підкреслив, що за будь-яких обставин, особливо у період передвиборчої кампанії, поліція має діяти виключно в межах закону, відповідно до своїх повноважень.

Заступаючи на посаду, полковник поліції Іван Іщенко, запевнив, що разом з виконавчою  владою і колективом Вінницької поліції забезпечить дисципліну,  законність та порядок в м.Вінниця та області.

Вітаючи нового керівника Нацполіції Вінниччини, голова ОДА Владислав Скальський  підкреслив: «Я маю глибоке переконання, що Вінницька область є однією із найважливіших і найперспективніших регіонів України. До цього часу у нас була досить ефективна співпраця із правоохоронними органами , тож сподіваюсь, що вона й надалі такою залишатиметься. Впевнений, що усі присутні розуміють  -  показник верховенства права на рівні держави є на досить низькому рівні, що заважає залученню інвесторів. Тож наша спільна щоденна робота, за умови нульової толерантності до проявів корупції, сприятиме подоланню  тих викликів, які ми маємо зараз чи матимемо згодом».

З біографії відомо, що в 2005 році Іван Іщенко закінчив Одеський державний університет внутрішніх справ. В 2011-2013 роках очолював Тарутинське відділення міліції, потім проходив стажування в обласному управлінні внутрішніх справ, брав активну участь у подіях 2 травня 2014 року. Після цього деякий час очолював Овідіопольський райвідділ. Потім зайняв пост начальника управління громадської безпеки обласного УВС, перейменованого згодом в управління превентивної діяльності.

У лютому цього року полковник поліції Іван Іщенко захистив в Харківському національному університеті внутрішніх справ дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень