Обдарована молодь Тиврівщини

Дата: 28.05.2020 10:20

Підходить до завершення 2019-2020 навчальний рік. Традиційно о цій порі ми проводимо районний фестиваль "Обдарована молодь Тиврівщини". Нажаль, в умовах карантину ми не можемо зібрати всіх наших переможців, їхніх батьків та наставників у святковій залі та вшанувати їх і подякувати за вагомі досягнення в обласних предметних олімпіадах, конкурсах, фестивалях,Малій академії наук та спортивних змаганнях.

За підсумками обласних предметних олімпіад вже поспіль скількох років ми в числі перших серед районів Вінницької області. Як і в минулому році, ми посіли ІІ місце, здобувши 35 призових місць з 13 навчальних дисциплін.Цей показник в нас є стабільним.

Ми запрошуємо переглянути наші презентації "Обдарована молодь Тиврівщини-2020". Вшановуємо вас- кращі з найкращих учнів району! Вшановуємо вас-наші педагоги! Дякуємо вам, шановні батьки за виховання майбутньої еліти України!

Посилання на відео: https://drive.google.com/drive/folders/1lLRdArdozuB2hmacR3smrqxc2Q0BstYm?usp=sharing

Сайт відділу освіти райдержадміністрації