Обласна конкурсна комісія схвалила 40 проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності

Дата: 28.05.2020 16:37

28 травня, в режимі онлайн під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Піщика відбулось засідання конкурсної комісії з питань відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства.

На початку засідання, Олександр Піщик зазначив: «Ми відповідально ставимось до обмежень адаптивного карантину та враховуємо усі вимоги задля безпеки, отож сьогодні засідання комісії проходить в дистанційному режимі. Враховуючи необхідність проведення робіт з відновлення автодоріг нашої області та продовження реалізації проєктів у рамках «Великого будівництва», що втілюється на умовах співфінансування з ДДФ, ми провели конкурсний відбір об’єктів дорожньо-вуличної мережі комунальної власності населених пунктів».

Нагадаємо, що конкурсний відбір проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності для фінансового забезпечення виконання робіт на них за рахунок коштів державного дорожнього фонду проведено на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації Владислава Скальського №178 від 11.03.2020.

Під час наради Олександр Піщик також зазначив, що обсяг невиконаного залишку коштів субвенції 2019 року, який утворився станом на 1 січня 2020 року, заплановано  спрямувати на фінансування зазначених робіт.

«Рішенням позачергової 43 сесії Вінницької обласної Ради №943 від 16 квітня 2020 року «Про внесення змін до рішення 41 сесії обласної Ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року № 885 «Про обласний бюджет на 2020 рік» було уточнено обсяг коштів для спрямування на зазначені цілі. Так, на реалізацію проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності передбачено спрямування коштів у сумі 67,3 млн грн», - зауважив Олександр Піщик.

Загалом, від початку оголошення конкурсу до управління дорожнього господарства ОДА надійшло 68 пропозицій до фінансування від 26 органів місцевого самоврядування. Після опрацювання наданих документів не допущено 9 об’єктів до участі у відборі, у зв’язку із недотриманням умов.

Головними умовами конкурсного відбору було визначено такі критерії як: наявність розробленої та затвердженої проєктно-кошторисної документації, наявність експертного звіту та забезпечення співфінансування з місцевого бюджету не менше 50% вартості проєкту.

Сьогодні на розгляд конкурсної комісії було представлено 59 проєктів на загальну суму 194,2 млн грн.

Про кожен із зазначених об’єктів детально поінформував начальник управління дорожнього господарства облдержадміністрації - Олег Бабій.

За результатами обговорення, членами конкурсної комісії відібрано 40 проєктів, на реалізацію яких у 2020 році буде спрямовано 67,3 млн грн.

Усі пропозиції членів комісії було враховано та внесено до загального протоколу.

Перелік проєктів, схвалених членами конкурсної комісії.