4 проекти з Тиврівського району перемогли в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад

Дата: 27.05.2020 11:01

Це вже 17-ий конкурс, на участь в якому було зареєстровано 552 online-заявки. Після детального розгляду комісією, за перемогу та фінансування змагалось 422 проекти, перемогли 188.

Функцію адміністратора конкурсу вже четвертий рік поспіль виконує обласна Асоціація органів місцевго самоврядування. Всі результати реєструвалися у спеціальній програмі, яка автоматично визначала переможців. Конкурсній раді залишалось лише погодити ці дані та прийняти рішення щодо певних питань та звернень. Секретаріат ВОАОМС зробив все можливе, аби визначення переможців було максимально простим, прозорим і чесним.
123 проєкти громад будуть профінансовані повністю, а 65 – частково. На відміну від минулих років, цьогоріч врахували фінансову спроможність учасників, тобто можливість дофінансувати  з власного бюджету чи знайти підтримку у спонсорів.
В нашому районі переможцями визнали:
- с. Василівку з проектом "Використання енергозберігаючих технологій в освітлені сільських вулиць
територіальної громади" фінансування з фонду конкурсу -  51609,44грн;
- Гніванська міська ОТГ - «Спортивному корпусу у м. Гнівань бути» - 178773,33грн;
- с. Красне - "Street WorkOut - соціально-спортивний розвиток громади" - 100000,00 грн;
- Сутисківська селищна ОТГ – «Створення інклюзивного простору, ресурсної кімнати для дітей з особливими
потребами, дітей дошкільного та молодшого шкільного віку "Живи-розвивайся грай» - 204049,11 грн.
Перелік всіх переможців