Перехід області до другого етапу адаптивного карантину. Питання дошкільної освіти

Дата: 22.05.2020 17:26

Обласна комісія з питань ТЕБ та НС розглянула низку питань в рамках переходу області до адаптивного карантину.

21 травня під керівництвом голови ОДА Владислава Скальського відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Учасники засідання розглянули низку питань щодо пом’якшення обмежувально-карантинних заходів в області.

Перше питання порядку денного стосувалося можливості відкриття закладів дошкільної освіти Вінниччини. В області до запровадження карантину функціонувало 779 закладів дошкільної освіти для 54,1 тис. дітей.

Враховуючи запровадження з 22 травня 2020 року в Україні адаптивного карантину, епідеміологічну ситуацію в області, зростання попиту на послуги закладів дошкільної освіти та у зв’язку із переходом на наступний етап пом’якшення карантину, за результатами голосування та з урахуванням обговорень, комісія вирішила: на засіданнях відповідних комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування розглянути питання щодо можливості відкриття закладів дошкільної освіти з 25 травня  2020 року після отримання дозволу від територіальних органів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області за результатами аналізу придатності питної води.

Також райдержадміністраціям, органам місцевого самоврядування спільно із засновниками та керівниками закладів дошкільної освіти рекомендовано: забезпечити працівників закладів дошкільної освіти засобами індивідуального захисту (маски, рукавички), дезінфікуючими та миючими засобами, одноразовими паперовими серветками та рушниками, рідким милом тощо. Забезпечити додержання у закладах дошкільної освіти вимог щодо температурного режиму, дезінфекції та провітрювання приміщень, вологого прибирання кожні 2 години, температурного скринінгу, централізованого збору та утилізації засобів індивідуального та колективного захисту, заборони контактних ігор.