Експрес-реєстрація Особистого кабінету на 104.ua – швидко, легко, зручно!

Дата: 21.05.2020 16:25

«Вінницягаз» спростив для споживачів газу реєстрацію Особистого кабінету на сайті 104.ua.

Щоб економити час і не виходити з дому у «газових справах», ви можете їх вирішувати онлайн за допомогою Особистого кабінету:

-Передати показання лічильника;
Завантажити рахунок;
- Безпечно і просто
сплатити за газ і його доставку;
-
Переглянути історію споживання та оплат;
-
Поставити питання фахівцям АТ «Вінницягаз» і отримати на них відповіді та багато іншого.

- Для швидкої реєстрації в Особистому кабінеті достатньо:

- зателефонувати зі смартфону до Контакт-центру за номером 067-01-10-104;

- назвати номер свого особового рахунку.

- Оператори  Контакт-центру самі зареєструють для Вас Особистий кабінет, а Вам на мобільний прийде смс з логіном та паролем для входу, а також посиланням для переходу на сайт 104.ua.

-Тепер ви можете користуватися всіма перевагами онлайн-сервісів 104.ua, адже це швидко, легко і зручно!

Довідка. 104.ua це єдиний сервіс для споживачів природного газу в Україні, можливості якого в 2019 році забезпечили 100 млн контактів з клієнтами. Найбільш популярними є онлайн послуги: Особистий кабінет, який обслуговує 2,8 млн. клієнтів щомісяця, 104 Бізнес онлайн – сервіс для бізнесу, мобільні додатки 104 Mobile і 104 Mobile Light, Viber-bot 7104ua і Telegram 7104ua. Контакт-центр 104.ua забезпечує 45 млн контактів з клієнтами на рік. Сервіс 104.ua включає в себе також мережу зі 120 центрів обслуговування клієнтів "104.ua Клієнтській простір" в 16 областях. Центри щорічно обслуговують 5 млн клієнтів.