Привітання Владислава Скальського з Всесвітнім днем сімейного лікаря

Дата: 19.05.2020 10:57

Шановні сімейні лікарі Вінниччини!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

У світі цей день щороку відзначають 19 травня. За ініціативи Всесвітньої ради сімейних лікарів WONCA, до якої також входить Українська асоціація сімейних лікарів, і був започаткований Всесвітній день сімейного лікаря.

Сімейна медицина – це той вид медичної допомоги, який стосується кожного, починаючи від самого початку життєвого шляху людини.

Завдяки вам, шановні сімейні лікарі, кожен відчуває турботу та впевненість у своєму здоров’ї.

Сімейний лікар – це відважна та вкрай нелегка професія, адже ви завжди готові прийти на допомогу з особливою увагою, добротою та чуйністю.

Щиро дякую вам за професіоналізм, витримку, самовідданість і сумлінну працю, вміння підтримувати та бути уважними до кожного, хто потребує вашої допомоги.

Бажаю міцного здоров'я, благополуччя і всього найкращого вам та вашим родинам.

З повагою

Голова обласної державної адміністрації                     Владислав Скальський