В Тиврівському районі підтверджено 8 випадків СOVID-19!

Дата: 13.05.2020 13:08

Станом на 09.00 год. 13 травня 2020 року в Тиврівському районі лабораторно підтверджено 6 випадків СOVID-19 – 3 з смт Сутиски, 2 з смт Тиврів і 1 з м. Гнівань. З них 2 пацієнта, жителі м. Гнівань та смт Сутиски, одужали.

За оперативною інформацією головного лікаря КНП «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Валерія Приймака на 12:00 маємо ще 2 випадки СOVID-19 серед тиврівчан. Всі пацієнти знаходяться на самоізоляції, під динамічним спостереженням сімейних лікарів КНП «Тиврівський РЦ ПМСД».

Наголошуємо на дотриманні заходів безпеки під час карантину. Це здоров'я ваше та ваших близьких. Відбулись певні пом’якшення, а не повна відміна карантинних заходів. В разі погіршення ситуації на місцях, комісія ТЕБ НС має право відмінити ці пом’якшення!