Понад 300 роботодавців Вінниччини звернулись до центрів зайнятості області за допомогою по частковому безробіттю для 3600 працівників

Дата: 07.05.2020 14:36

Програма фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину почала діяти. Насамперед вона покликана зберегти робочі місця, а надалі стимулювати відновлення бізнесу після завершення дії обмежувальних заходів.

Розмір виплат встановлюється за кожну годину скорочення робочого часу із розрахунку двох третин тарифної ставки/окладу, але він не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати – 4723 грн.

301 суб’єкт малого та середнього підприємництва Вінницької області подали пакети документів до обласної служби зайнятості на отримання допомоги по частковому безробіттю для 3600 працівників.

У Вінницькому обласному центрі зайнятості 6 травня 2020 року відбулось засідання робочої групи по розгляду документів роботодавців щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Під час засіданнябуло прийнято 7 позитивних рішень щодо виділення коштів роботодавцям малого та середнього бізнесу для здійснення виплат допомоги по безробіттю 438 працівникам.

Звертаємо увагу, що ознайомитися з детальною інформацією та покроковою інструкцією щодо можливостей та порядку отримання допомоги по частковому безробіттю можна на офіційному сайті Державної служби зайнятості за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobittyu-na-period-karantynu.

Радимо роботодавцям, які зупинили чи скоротили діяльність на період карантину, звертатися до центрів зайнятості області, депродовжують приймати документи для здійснення виплат суб'єктам малого та середнього підприємництва допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Відділ інформаційної роботи
Вінницького обласного центру зайнятості, 55-17-88