Президент України призначив стипендії вінницьким паралімпійцям та їх тренерам

Дата: 05.05.2020 15:08

Троє  вінницьких паралімпійців та їх тренери отримуватимуть стипендії від Президента розміром від 7 до 12 тисяч грн.

Президент України Володимир Зеленський 4 травня 2020 року підписав указ №164/2020 про щомісячне грошове заохочення видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їхніх тренерів. Документ оприлюднено на сайті глави держави.

«Відповідно до указу Президента України від 6 квітня 2006 року №290 "Про заходи щодо фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю та підтримки паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні" (зі змінами) постановляю призначити стипендії Президента України видатним спортсменам із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерам", - йдеться в указі. Президентську стипендію призначено  таким вінничанам:

ДЕНИСЮКУ Олексію Ярославовичу – чемпіонові світу 2019 року зі стрільби кульової (Вінницька обл.)

ШВЕЦЮ Антону Юрійовичу – бронзовому призерові чемпіонату світу 2019 року з тхеквондо (Вінницька обл.)

ШЕВЧУК Мар'яні Сергіївні – чемпіонці світу 2019 року з пауерліфтингу (Вінницька обл.)

БРУШНІЦЬКОМУ Сергію Анатолійовичу – старшому тренерові збірної команди України з тхеквондо та тренерові бронзового призера чемпіонату світу 2019 року Швеця А.Ю. (Вінницька обл.)

МУСТАФАЄВУ Денису Юрійовичу - тренерові чемпіона світу 2019 року зі стрільби кульової Денисюка О.Я. (Вінницька обл.)

ПАКУЛІ Олегу Георгійовичу – тренерові чемпіонки світу 2019 року з пауерліфтингу Шевчук М.С. (Вінницька обл.).

Нагадаємо, що паралімпійська збірна України стала кращою на чемпіонаті світу з легкої атлетики.