Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вінниччина долучилась до обговорення Національного плану дій «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року

Дата: 30.04.2020 10:36
Кількість переглядів: 62

З метою обговорення питань щодо виконання Національного плану дій «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року 28 квітня відбувся круглий стіл в режимі онлайн на тему: «Підведення підсумків виконання Національного плану дій «Жінки, мир, безпека» на період  до 2020 року».

Захід відбувся за участю Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Сергія Кислиці, Постійного представника України при ООН Тобіаса Тиберга, Надзвичайного та Повноважного Посла Швеції в Україні Домініки Стояноської, в. о. голови Офісу ООН Жінки в Україні, Катерини Левченко, Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики, а також представників та представниць центральних та місцевих органів виконавчої влади, міжнародних та громадських організацій.

У заході взяла участь також заступниця голови обласної державної адміністрації, уповноважена особа (координатор) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі Наталя Заболотна та зазначила: «Вивчаючи питання впливу збройного конфлікту на жінок і чоловіків, враховуючи потреби кожної цільової групи, ми зможемо досягти позитивних змін. Наразі в області здійснюються заходи щодо реалізації регіонального плану «Жінки,мир,безпека». Є певні досягнення у цьому напрямку. Так, за результатами оцінки потреб жінок і чоловіків надаються відповідні послуги. При цьому враховуються вік, стать, стан здоров’я та місця проживання людини».

Розбудова миру стала головною метою нашої держави. Але мир необхідно будувати та укріплювати. Вивчаючи та аналізуючи ситуацію, ми створюємо передумови для мирного життя – таким був основний меседж онлайн-зустрічі. Сьогодні в Україні прийнято Національний план дій «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року, заходи якого мають своє відображення в обласному плані дій.

Крім цього, на Вінниччині триває робота щодо підвищення доступності та якості медичного обслуговування населення, соціально-психологічних послуг жінок і чоловіків, зокрема осіб з інвалідністю, громадян похилого віку, ВІЛ-позитивних осіб, вагітних жінок, жінок та чоловіків, які перебували в полоні, в тому числі зазнали катувань, сімей осіб, які пропали безвісти в ході конфлікту, малолітніх дітей, вдів, учасників військової операції та їх сімей, а також постраждалих від сексуального насильства. Здійснено аналіз причин виникнення конфліктів на побутовому ґрунті. Це дасть змогу більш ефективно здійснювати превентивні заходи у цьому напрямку.

 «Ми будемо продовжувати працювати у заданому векторі та здійснювати наступні кроки, спрямовані на результат», - підкреслила Наталя Заболотна.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень