Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Наталя Заболотна: Вінницька область отримала четверту централізовану поставку державної допомоги для боротьби з COVID-19

Дата: 27.04.2020 17:47
Кількість переглядів: 64

Заступниця голови облдержадміністрації Наталя Заболотна взяла участь у передачі медичним закладам Вінниччини, які належать до першої хвилі надання допомоги хворим на COVID-19, державної допомоги: захисні комбінезони, маски-респіратори та бахіли для медиків.

Сьогодні засоби індивідуального захисту для медичного персоналу отримали Калинівська ЦРЛ та ТМО «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Також з працівниками закладів під час зустрічі поспілкувалась народна депутатка України Ірина Борзова.

Наталя Заболотна, перебуваючи у Калинівській ЦРЛ, прокоментувала: «Ця поставка, організована Офісом Президента України є вже четвертою централізованою поставкою, яка здійснюється, зокрема, і на Вінницьку область. Всього за цим розподілом Вінниччина отримує 2,5 тисячі комбінезонів, 8 тисяч респіраторів - медичних масок №95 та 205 пар бахіл».

Загалом, сума допомоги для медичних закладів Вінниччини, організована Офісом Президента України, становить майже один мільйон гривень, а засоби індивідуального захисту розподілено на 9 закладів «першої хвилі».

«Екстренці передаємо  дві партії допомоги: сьогодні 135 комбінезонів та 100 медичних респіраторів, а завтра буде додатково ще 105 комбінезонів та 700 масок медичних і по 20 пар бахіл. Також додатково 100 одноразових комбінезонів з бахілами отримає обласна дитяча інфекційна лікарня»,- повідомила Наталя Заболотна.

Заступниця голови ОДА зазначила, що із розрахунку на 30 діб, забезпеченість медпрацівників  області  індивідуальними засобами захисту сьогодні складає близько 65%.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень