Освітяни Вінниччини обговорили ключові питання щодо завершення поточного навчального року

Дата: 22.04.2020 16:21

Сьогодні, 22 квітня, Департаментом освіти і науки ОДА було проведено селекторну нараду керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад з приводу організованого завершення 2019-2020 н.р.

Розпочинаючи засідання, заступник голови ОДА Ігор Івасюк окреслив основні завдання, які необхідно вирішити в рамках завершення поточного навчального року, включаючи підготовку до оцінювання школярів в умовах дистанційної освіти, підготовки відповідних документів.

Виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк висвітлив питання, пов’язані із впровадженням на практиці роботи основних положень Закону України «Про повну загальну середню освіту», який набув чинності з 18 березня 2020 року.

Зокрема, деталізували питання щодо процедури переведення педагогічних працівників, яким виплачується пенсія за віком, а також усіх керівників закладів загальної середньої освіти з безстрокових трудових договорів на строкові.

Питання завершення навчального року, підготовки до семестрового та річного оцінювання в умовах дистанційної освіти, видачі документів було висвітлено заступником директора Департаменту освіти і науки ОДА Оленою Чорною.

Керівників було повідомлено про заборону проведення масових заходів з приводу закінчення навчального року.

Учасникам наради було надано відповіді на запитання, які ставили керівники органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад.