Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Тривають останні обговорення перспективних планів перед їх розглядом на засіданні Уряду

Дата: 15.04.2020 12:29
Кількість переглядів: 59

14 квітня, під головуванням заступника Міністра розвитку громад і територій України В’ячеслава Негоди відбулась онлайн-нарада з підготовки перспективного плану формування територій громад Вінницької області.

Нарада проходила за участі першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького, директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка, радника голови облдержадміністрації Олега Левченка та виконавчого директора Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України Владислава Філатова.

Під час онлайн-наради проведено останні обговорення проєкту перспективного плану формування територій громад Вінницької області перед розглядом цих документів на засіданні Кабінету Міністрів України.

«В усіх перспективних планах формування громад областей є території, по яким обласній державній адміністрації, уряду, експертам та представникам місцевого самоврядування не вдалося дійти одностайної думки. Варіанти «за» і «проти» здебільшого відповідають методиці формування громад і мають свої аргументи. Отже остаточні рішення не будуть простими і беззаперечними. Але роботу зі створення перспективних планів треба вже закінчувати. Тому цього тижня пройдуть остаточні узгоджувальні онлайн-наради з регіонами. Після цього, до кінця квітня, усі проєкти перспективних планів будуть подані на розгляд Уряду», - зазначив В’ячеслав Негода.

Зокрема, заступник Міністра розвитку громад і територій України зауважив: «У проєктах розпоряджень Кабінету Міністрів України про схвалення перспективних планів будуть порівняльні таблиці з пропозиціями ОДА та зауваженнями асоціацій і міністерств. Але остаточне рішення прийматиме Уряд. Сподіваємося також, що Верховна Рада найближчими днями прийме в цілому законопроект № 2653, яким уповноважить Кабмін визначати адміністративні центри та території громад. Таким чином Уряд зможе взяти на себе відповідальність за завершення формування спроможних громад в Україні».

За результатами наради з метою врегулювання розбіжностей щодо проєкту перспективного плану формування територій громад Вінницької області, обласною державною адміністрацією опрацьовано протокол узгодження позицій щодо проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Вінницької області» та надано Міністерству розвитку громад і територій України аргументовані пропозиції по суті викладених зауважень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень