Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Владислав Скальський: Аудит ефективності використання коштів місцевих бюджетів Вінниччини у частині капітальних видатків — це можливість оцінити «під іншим кутом» бюджетний процес на обласному рівні

Дата: 15.04.2020 12:17
Кількість переглядів: 95

14 квітня, в обласній державній адміністрації у форматі онлайн наради відбулося засідання Рахункової палати за результатами Аудиту ефективності використання коштів місцевих бюджетів Вінницької області у частині капітальних видатків, які визначаються функціями держави.

В ході наради голова ОДА Владислав Скальський зазначив, що обласною державною адміністрацією ретельно опрацьовані матеріали за результатами аудиту, який проводився Рахунковою палатою.

«Хочу відзначити безумовний позитивний вплив проведеного Аудиту. Це можливість «під іншим кутом» поглянути на бюджетний процес на обласному рівні, здійснити обмін досвідом із фахівцями Рахункової палати та ідентифікувати певні проблемні моменти в роботі головних розпорядників коштів. Окремі пропозиції та зауваження Рахункової палати нами вже враховані, а, відтак, знайшли своє відображення в документах  щодо бюджетного процесу, в контексті обласного бюджету», — повідомив Владислав Скальський.

Керівник регіону подякував фахівцям Рахункової палати за об’єктивні та зважені підходи в оцінці виявлених недоліків та порушень.

Так, він наголосив, що зауваження та пояснення до проєкту Звіту були переважно враховані, а це знайшло своє відображення у Довідці щодо результатів розгляду зауважень, наданих Вінницькою обласною державною адміністрацією.

Варто зазначити, що здійсненим аудитом виявлені певні неузгодженості норм чинного законодавства, особливо – в частині планування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку.

Керівник регіону зауважив, що облдержадміністрацією будуть подані відповідні пропозиції до Кабінету Міністрів України щодо подальшого вдосконалення чинного законодавства з даних питань.

«В умовах очевидних методологічних прогалин програмно-цільового методу виконання бюджетів,  досить цінним для нас став проведений фахівцями Рахункової палати аналіз ефективності використання коштів обласного бюджету. Такий  «погляд зі сторони» на ефективність витрачання бюджетних коштів дозволить змінити підходи до планування капітальних видатків у майбутньому», — наголосив посадовець.

Владислав Скальський запевнив, що обласною держаною адміністрацією буде забезпечено належне реагування на виявлені Рахунковою палатою порушення чинного законодавства, із притягненням до відповідальності винних посадових осіб.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень