Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В області активно проводиться робота щодо забезпеченості потреб осіб похилого віку та осіб з інвалідністю

Дата: 09.04.2020 17:11
Кількість переглядів: 87

На Вінниччині соціальну послугу догляду вдома отримують 17 882 особи похилого віку та особи з інвалідністю.

Про це сьогодні повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

«Станом на 8 квітня поточного року, в області додатково виявлено 184 одиноких осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують допомоги. З них 104  стали клієнтами територіальних центрів соціального обслуговування», - зазначив очільник області.

Нагадаємо, що на Вінниччині забезпечено функціонування обласної «гарячої лінії» для надання допомоги особам з інвалідністю та особам похилого віку  за номером 0 800 216 433. Також працюють і гарячі лінії на рівні районів та міст обласного значення зі стаціонарними та мобільними номерами телефону.

Додатково для виявлення осіб, які потребують допомоги, розроблено та запущено онлайн форму, де можна залишити заявку про таких осіб.

«З 25 березня соціальними працівниками області проводиться щоденний телефонний моніторинг забезпеченості осіб похилого віку продуктами харчування, засобами індивідуального захисту та ліками. Загалом, наразі соцпрацівниками було  надано понад 89 тисяч консультацій», -  зауважив Владислав Скальський.

Усіма райдержадміністраціями та міськими головами міст обласного значення опрацьовано питання забезпечення осіб зазначеної категорії продуктовими наборами та гарячими обідами.

На Вінниччині особам похилого віку, особам з інвалідністю та багатодітним сім’ям надано 38 241 продуктових наборів та 4 066 гарячих обідів.

З 03 квітня поточного року розпочато відвантаження благодійної допомоги від мережі продуктових магазинів «АТБ» у вигляді продуктових наборів вагою до 12 кг. Для Вінницької області виділено 17481 продуктовий набір.

Для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують допомоги в самообслуговуванні спрямовано 7828 продуктових наборів, роздано – 6795 або 86,7% від отриманої кількості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень