Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Вінниччині триває щоденний моніторинг забезпеченості потреб осіб похилого віку та осіб з інвалідністю

Дата: 08.04.2020 14:47
Кількість переглядів: 63

Сьогодні, 8 квітня, голова облдержадміністрації Владислав Скальський розповів про поточний стан надання соціальних послуг на Вінниччині.

 «В області соціальну послугу догляду вдома отримують 17802 особи похилого віку та особи з інвалідністю. Станом на 7 квітня додатково було виявлено 176 одиноких осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують допомоги. З них 104 стали клієнтами територіальних центрів соціального обслуговування», - зазначив очільник області.

Нагадаємо, що на Вінниччині забезпечено функціонування обласної «гарячої лінії» для надання допомоги особам з інвалідністю та особам похилого віку  за номером 0 800 216 433. Також працюють і гарячі лінії на рівні районів та міст обласного значення зі стаціонарними та мобільними номерами телефону.

Додатково для виявлення осіб, які потребують допомоги, розроблено та запущено онлайн форму, де можна залишити заявку про таких осіб.

«З 25 березня соціальними працівниками області проводиться щоденний телефонний моніторинг забезпеченості осіб похилого віку продуктами харчування, засобами індивідуального захисту та ліками. Загалом, соцпрацівниками було  надано понад 80 тисяч консультацій», -  зауважив Владислав Скальський.

За словами очільника області, всіма райдержадміністраціями та міськими головами міст обласного значення опрацьовано питання забезпечення осіб зазначеної категорії продуктовими наборами та гарячими обідами.

На Вінниччині особам похилого віку, особам з інвалідністю, а також багатодітним сім’ям надано 35 990 продуктових наборів і 3 760 гарячих обідів.

З 3 квітня поточного року розпочато відвантаження благодійної допомоги від мережі продуктових магазинів «АТБ» у вигляді продуктових наборів вагою до 12 кг. Для Вінницької області виділено 17481 продуктовий набір.

Для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують допомоги в самообслуговуванні спрямовано 5820 продуктових наборів, роздано – 3499 або 85% від отриманої кількості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень