Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Кабмін визначив особливості надання житлових субсидій в умовах карантину.

Дата: 08.04.2020 10:09
Кількість переглядів: 69

        Відповідна постанова № 247 від 25 березня 2020 року набрала чинності 1 квітня.

       Уряд здійснив ще один важливий крок у підтримці громадян в умовах карантину - спростив порядок надання житлової субсидії та запровадив додаткову компенсацію витрат на оплату комунальних послуг на час карантину.

      Згідно з постановою на період карантину забороняється припиняти надання житлових субсидій у випадках, передбачених Положенням про порядок призначення житлових субсидій, крім обставин, що унеможливлюють надання житлової субсидії (переїзд родини або смерть одинокої особи).

      Розрахунок житлових субсидій на період карантину відбуватиметься з урахуванням збільшених на 50 % соціальних нормативів користування такими комунальними послугами, як централізоване водопостачання та водовідведення, постачання гарячої води, газу та електроенергії для побутових потреб (окрім опалення) (соціальні нормативи, у межах яких надається субсидія на оплату ЖКП, встановлені постановою Кабінету Міністрів від 6 серпня 2014 року № 409).

      Відтерміновано впровадження з 1 травня 2020 року до першого числа місяця, наступного за місяцем закінчення карантину, мінімального обов'язкового платежу за спожиті послуги у розмірі 20 % середньомісячного сукупного доходу домогосподарства.

      Усім домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2019/2020 років, субсидія на наступний період має призначатись автоматично.

     Кабмін постановив призначати житлову субсидію громадянам, які були звільнені з роботи в період карантину відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 40 КЗпП і зареєструвалися в службі зайнятості як безробітні, на підставі заяв про призначення житлових субсидій та інформації центрів зайнятості щодо їх перебування на обліку. При цьому для розрахунку житлової субсидії враховується розмір призначеної допомоги по безробіттю без урахування сум отриманої зарплати.

Заступник начальника управління праці

та соціального захисту населення

райдержадміністрації,

начальник відділу допомог                                                                                Алла Рябоконь


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень