На в’їздах в м. Вінниця та населені пункти області функціонують карантинні пости

Дата: 07.04.2020 15:28

Для посилення публічної безпеки і порядку на території Вінниччини функціонує 55 контрольно-пропускних пунктів по області, з них санітарно-карантинних – 11.

Мета цих заходів – запобігти поширенню в місті і області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

На постах, разом із поліцейськими, чергують медики і рятувальники.

Водіїв попереджають про карантинні заходи, з'ясовують маршрут та мету поїздки, роблять температурний скринінг. За умови виявлення підвищеної температури тіла — рекомендують звернутися до сімейного лікаря. Окрім того, якщо температура тіла водія чи пасажирів більше 38°C, їм пропонують залишитися на місці до прибуття бригади екстреної медичної допомоги.

Шановні вінничани! Будьте свідомими та поставтесь із розумінням до запобіжних заходів щодо недопущення поширення COVID-19 на території міста та області.

Щасливої дороги та будьте здорові!